GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2015
GOC Juveniles II Latin

Officials
Master of Ceremony: GOC-Team - GERMANY
Chairman: Heinz Spaeker - GERMANY
Scrutineer(s): GOC-Scrutineers - GERMANY

Adjudicators
CA: 
DA: 
DB: 
DC: 
DD: 
DF: 
DG: 
DH: 
DI: 
DJ: 
DK: 
Mirko D'Agostino - ITALY 
Felix Castillo - BELGIUM 
Anna Firstova - RUSSIA 
Valentin Illes - ROMANIA 
Eduard Korotin - ESTONIA 
Rovald Nagayev - KAZAKHSTAN 
Mikhail Pavlinov - BELARUS 
Thierry Prevel - FRANCE 
Sven Traut - GERMANY 
Marko Vodnik - SLOVENIA 
Chris Zammit - MALTA 

Competition Listing
Place No. Couple Country
1. 78 Kirill KURBATOV / Alexandra REVEL-MUROZ RUSSIA
2. 77 Oleksandr TURCHENIAK / Sofiia CHERNIKOVA UKRAINE
3. 61 Nikita NIKITIN / Natalia MORARU MOLDOVA
4. 93 Nikita PAVLOV / Taisia MALAKHOVA RUSSIA
5. 51 Elias NAZARENUS / Sofia BERSCH Germany
6. 10 Danil TKACHENKO / Jasmina KNUST Germany
7. 4 MIU Mihnea Cristian / BIDICA Julia Denisa ROMANIA
8.-9. 58 VADANA Rares / NECULAE Tea ROMANIA
8.-9. 70 Ilya KOCHAU / Stella HAKOBYAN BELARUS
10. 45 Nikolay PUZYREV / Alexandra VOLKOVA RUSSIA
11. 12 Daniil KHARIN / Stefaniia BAKAEVA RUSSIA
12. 28 Benas MACIULSKIS / Agne GAUDESIUTE LITHUANIA
13. 6 Artemijs PLAKITINS / Anastasija LECEBRINA LATVIA
14. 87 Danila ZHURAVLEV / Diana KHMELNITSKAYA RUSSIA
15. 91 Ron DOBRJANSKI-PIIRSALU / Sofia TSHIZHOVA ESTONIA
16.-17. 5 Nikita IVANOV / Vasilina RADISHEVSKAYA RUSSIA
16.-17. 59 Tilo WIESE / Jale ZINSER SWITZERLAND
18.-19. 21 DUMINICA Bogdan Stelian / DOLNICEANU Sara Maria ROMANIA
18.-19. 73 LORINCZ Marc Andrei / LUNCAN Roxana Carina ROMANIA
20. 54 Guilherme DA SILVA RODRIGUES / Elizaveta MARIA TSYBULYA PORTUGAL
21. 86 Alexey SIMAKOV / Nelli VIDATOR Germany
22.-23. 19 Alexandr KOLBASIUK / Varvara ALEXEEVA RUSSIA
22.-23. 63 Tomasz RUSZKOWSKI / Julia MOZDYNIEWICZ POLAND
24. 50 Alexandr ANDRONNIKOV / Irina MARTIUSHEVA RUSSIA
25. 22 Alexandr BAYRAKOV / Sofia PRUSAKOVA RUSSIA
26.-27. 80 Roberts PUNKA / Daria MALYSHEVA LATVIA
26.-27. 94 Glieb VERKHOVLYUK / Emiliia SUSHYNSKA Ukraine
28.-30. 1 Anton SYTILIN / Sofia BELIKOVA RUSSIA
28.-30. 16 Nikita SYCHEV / Alexandra SOLOMATOVA RUSSIA
28.-30. 38 Kipras BURNEIKIS / Barbora MARTINKEVICIUTE LITHUANIA
31.-32. 33 Dmytro MAIEVSKYI / Mariia PINCHUK UKRAINE
31.-32. 90 David ABRASHEV / Nansy PANAYOTOVA BULGARIA
33.-34. 36 Timur ANDRIUSHIN / Polina KALASHNIKOVA RUSSIA
33.-34. 41 Mykyta NIKOLAICHUK / Olexandra GAPON UKRAINE
35. 79 Dmytro SADOVIKOV / Katarzyna BINKOWSKA POLAND
36. 57 Romain ZASIO / Lilou BOIS FRANCE
37. 30 Maxim BARSEGIAN / Ksenia PANKOVA RUSSIA
38. 89 Georgiy SHAKHOV / Polina YUROVA KAZAKHSTAN
39. 31 Egor KAZANKIN / Anastasia KUDRIASHOVA RUSSIA
40.-41. 32 Wladislaw RIEDINGER / Angelina BAR Germany
40.-41. 65 Aleksandr ZOLOTOV / Anna DEMENTIEVA RUSSIA
42.-45. 9 Andrey GRACHEV / Maria TSVETOVA RUSSIA
42.-45. 15 Quentin ZASIO / Manon ZASIO FRANCE
42.-45. 66 DOBRANIS Denis / VACAR Iris ROMANIA
42.-45. 68 Daniil TUTARINOV / Marina MIASNIANKINA RUSSIA
46. 46 Mathieu EGGEMANN-TAISNE / Alessia BURZESE FRANCE
47. 85 Egor AVERSHIN / Elizaveta MALOMANOVA RUSSIA
48. 62 Vladislav ESIPENOK / Daria MENIAYLO RUSSIA
49.-50. 7 Maxim PEIOGLO / Valeria-Eliza POPUSOI MOLDOVA
49.-50. 88 Mario PIIRSALU / Linda REBANE ESTONIA
51.-53. 25 KOHON Patrik / KAVASI Eva Hungary
51.-53. 27 Sergey BURDIN / Irina ZIMAKOVA RUSSIA
51.-53. 42 NEGREA Catalin / NEAGU Cristiana Alexandra ROMANIA
54.-55. 49 saulenis CESNAUSKAS / Eiginte CESNAUSKAITE LITHUANIA
54.-55. 56 Nikita KULIKOV / Elisabeth SCHMIDT Germany
56.-57. 43 Kirill PARSHIN / Viktoria GAYER RUSSIA
56.-57. 60 Elnur ISMOILOV / Milana GLADKAYA KAZAKHSTAN
58.-62. 17 Vladislav GARMASH / Mariya SAMCHINSKA UKRAINE
58.-62. 40 Mykyta CHUMAK / Valeriia LOZINSKA UKRAINE
58.-62. 44 Alexander SLEPTSOV / Ekaterina TIKHONOVA RUSSIA
58.-62. 48 Artemiy KHOBA / Alika POROKHNYAVAYA RUSSIA
58.-62. 92 Vaiko Villiam TUUL / Eliise Reti RAHNU ESTONIA
63.-65. 3 Georgy GUDOVSKY / Asia SHAMSUEVA RUSSIA
63.-65. 11 Ryusei HAMADA / Hirai ONISHI JAPAN
63.-65. 39 Adrian BODRUG / Sofia CHIORESCU MOLDOVA
66. 14 Georg FUNK / Anastasia BAUER Germany
67. 84 Rodrigo TORRES PINTO / Ana Carolina VILELA BROUSSE PORTUGAL
68. 23 Faustas NARUSKEVICIUS / Anastasija PAVSUKOVA LITHUANIA
69. 18 Nichita NAGAILIC / Emanuela CATANA MOLDOVA
70.-72. 20 Joao COSTA / Marta RIBEIRO PORTUGAL
70.-72. 64 Christian GRÜNKE / Isabell RICHERT Germany
70.-72. 83 Daniel DOMME / Zarah NEUMANN Germany
73.-75. 47 Diogo Joao CORREIA DA SILVA SOUSA / Marta PACHECO COELHO PORTUGAL
73.-75. 67 Robin BRENNER / Vanessa GERGERT Germany
73.-75. 72 Christian HOFBAUER / Marietta HOFBAUER Germany
76.-77. 34 Paul David ROTH / Valeria Alena SCHAFFNER SWITZERLAND
76.-77. 35 Matheo COMTE / Lilly CANTINEAU FRANCE
78. 52 Max MAIER / Gloria RUTAYISIRE Germany
79. 69 David JANZEN / Annika-Emelie HIRSCHMANN Germany

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.0b.