GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2015
GOC Juveniles I Standard

Officials
Master of Ceremony: GOC-Team - GERMANY
Chairman: Klaus Theimer - GERMANY
Scrutineer(s): GOC-Scrutineers - GERMANY

Adjudicators
AA: 
AB: 
AC: 
AD: 
AE: 
AF: 
AG: 
AH: 
AI: 
AJ: 
AK: 
Geir Bakke - NORWAY 
Pietro Braga - ITALY 
Yao Che - P.R. CHINA 
Sergey Duvanov - RUSSIA 
Mario Koncevskis - LATVIA 
Nick Kremichenski - ENGLAND 
Ralf Müller - GERMANY 
Barbara Nagode-Ambroz - SLOVENIA 
Mihai Petre - ROMANIA 
Alberto Rodrigues - PORTUGAL 
Peter Stokkebroe - DENMARK 

Competition Listing
Place No. Couple Country
1. 23 PISLARU Eduard Victor / MIHALACHE Maria Georgiana ROMANIA
2. 8 ZAHARIA Razvan / TARZIANU Ana Maria ROMANIA
3. 12 Andrey STARIKOV / Arina GLADKIKH RUSSIA
4. 6 Arsenii MOROZ / Sofiia YAROSLAVSKA UKRAINE
5. 27 LEFTER ANGHELESCU Rares Andrei / HARTOPEANU Maria Izabela ROMANIA
6. 14 Emil KOROTIN / Evelina BONDARENKO ESTONIA
7. 16 Maxim BARSEGIAN / Ksenia PANKOVA RUSSIA
8. 17 Mateusz STAWOWY / Sara SILVA POLAND
9. 9 Gleb ANTONOV / Evangelina LINNIK UKRAINE
10.-11. 22 DUMITRESCU David Stefan / FLORESCU Bianca Teodora ROMANIA
10.-11. 31 RUSU Alex / RUSU Maya ROMANIA
12. 5 Alexey IVANOV / Elizaveta YAVNAYA RUSSIA
13. 11 MURARUS Patrick Valentin / TUTUIANU Florentina ROMANIA
14. 19 Aleksei SITNIKOV / Anastassia SALAMATOVA ESTONIA
15. 13 Volodymyr KOLCHYNTSEV / Nadiia ANDREIEVA UKRAINE
16. 30 David ABRASHEV / Nansy PANAYOTOVA BULGARIA
17. 15 PADURARIU Stefan / HERMAN Anastasia ROMANIA
18. 29 Andrii NIKITONOK / Zlatoslava POLUBEN UKRAINE
19. 7 Timofey KOSTENKO / Alisa BABKOVA-ESTERKINA RUSSIA
20.-21. 10 Raphael ILIEVSKY / Mishel SURPIN ISRAEL
20.-21. 26 Lucian ANGHELUTA / Denisa POTING MOLDOVA
22. 21 Ryusei HAMADA / Hirai ONISHI JAPAN
23. 20 Stepan YAKUNIN / Varvara PODGORNOVA RUSSIA
24. 28 Bogdan CAZACU / Sabina CHIRTOACA MOLDOVA
25. 2 Egor POLSCIN / Alexandra DRAGAN MOLDOVA
26. 1 ANNUS Laszlo / BENYI Hanna Kamilla HUNGARY
27. 18 Martin MAKAROV / Keiri SEMRE ESTONIA

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.0b.