GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2015
GOC Juveniles I Latin

Officials
Master of Ceremony: GOC-Team - GERMANY
Chairman: Ivo Münster - GERMANY
Scrutineer(s): GOC-Scrutineers - GERMANY

Adjudicators
CB: 
CC: 
CD: 
CE: 
CF: 
CG: 
CH: 
CI: 
CJ: 
CK: 
DE: 
Monique De Maesschalck-Dom - BELGIUM 
Andrea Garcia Lopez - GERMANY 
Elena Gozun - MOLDOVA 
Virgil Grigore - ROMANIA 
Jaroslav Kucera - CZECH REPUBLIC 
Denis Kuznetsov - RUSSIA 
Alla Matjusenko - LATVIA 
Eric Sourdeau - FRANCE 
Keiji Ukai - JAPAN 
Egle Visockaite - LITHUANIA 
Nicola Lonardi - ITALY 

Competition Listing
Place No. Couple Country
1. 17 ZAHARIA Razvan / TARZIANU Ana Maria ROMANIA
2. 1 Gleb ANTONOV / Evangelina LINNIK UKRAINE
3. 10 Arsenii MOROZ / Sofiia YAROSLAVSKA UKRAINE
4. 19 MURARUS Patrick Valentin / TUTUIANU Florentina ROMANIA
5. 5 TOTH Istvan Aramisz / ARNAUT Luana ROMANIA
6. 4 Bogdan CAZACU / Sabina CHIRTOACA MOLDOVA
7. 14 Emil KOROTIN / Evelina BONDARENKO ESTONIA
8. 27 RUSU Alex / RUSU Maya ROMANIA
9. 32 Maxim BARSEGIAN / Ksenia PANKOVA RUSSIA
10. 29 LEFTER ANGHELESCU Rares Andrei / HARTOPEANU Maria Izabela ROMANIA
11. 11 Mateusz STAWOWY / Sara SILVA POLAND
12. 9 Nikolaj GUTSOL / Cara GABUSI ITALY
13. 31 Ryusei HAMADA / Hirai ONISHI JAPAN
14. 35 David ABRASHEV / Nansy PANAYOTOVA BULGARIA
15. 23 PISLARU Eduard Victor / MIHALACHE Maria Georgiana ROMANIA
16. 33 Andrey STARIKOV / Arina GLADKIKH RUSSIA
17. 12 Nikita KULIKOV / Elisabeth SCHMIDT Germany
18.-19. 18 Timofey KOSTENKO / Alisa BABKOVA-ESTERKINA RUSSIA
18.-19. 21 Yaroslav STOMA / Sofia BITTER RUSSIA
20.-21. 7 Lucian ANGHELUTA / Denisa POTING MOLDOVA
20.-21. 15 Raphael ILIEVSKY / Mishel SURPIN ISRAEL
22.-23. 2 Victor KOBELNIK / Arina ERMOLINA RUSSIA
22.-23. 6 DUMITRESCU David Stefan / FLORESCU Bianca Teodora ROMANIA
24.-25. 24 Alexey IVANOV / Elizaveta YAVNAYA RUSSIA
24.-25. 26 Aleksei SITNIKOV / Anastassia SALAMATOVA ESTONIA
26. 16 PADURARIU Stefan / HERMAN Anastasia ROMANIA
27. 28 Stepan YAKUNIN / Varvara PODGORNOVA RUSSIA
28. 34 Andrii NIKITONOK / Zlatoslava POLUBEN UKRAINE
29. 22 Volodymyr KOLCHYNTSEV / Nadiia ANDREIEVA UKRAINE
30. 20 Egor POLSCIN / Alexandra DRAGAN MOLDOVA
31. 13 Nikita LAZAREV / Sofya KIRGIZOVA RUSSIA
32. 8 ANNUS Laszlo / BENYI Hanna Kamilla HUNGARY

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.0b.